De vereniging kan rekenen op vele vrijwilligers voor o.a. trainingen, het bestuur en verschillende commissies.

Het bestuur bestaat uit de voorzitter, secretaris, penningmeester en een tweetal algemene leden. Schiet vooral een van hen aan met algemene opmerkingen en vragen over de vereniging of als je niet weet bij wie je moet zijn.

Drie tot vier keer per jaar brengen we ons digitale krantje – de shuttletalk – uit. Hierin staan bijvoorbeeld  aankondigingen van zaterdagen om vrij te spelen, verslagen van toernooien, voortgang van de competitie, etc.

Een sportvereniging hoort een fijne, gezellige plek te zijn om met elkaar sport te beoefenen. Mocht je het gevoel hebben dat dit niet het geval is voor jezelf of iemand anders, dan kun je je wenden tot een van onze vertrouwenspersonen. Zie ook deze notitie ongewenst gedrag.

FunctieNaamE-mail
VoorzitterAuke Spijkermanvoorzitter@bvzuidhorn.nl
SecretarisJudith Sterenbergsecretaris@bvzuidhorn.nl
PenningmeesterJan Sipke van der Veenpenningmeester@bvzuidhorn.nl
Algemeen bestuurslid 1Helga Haanbestuurslid1@bvzuidhorn.nl
Algemeen bestuurslid 2Leo Obermeijerbestuurslid2@bvzuidhorn.nl
LedenadministratieIngrid Hulverscheidtledenadministratie@bvzuidhorn.nl
CommunicatieJan Sipke van der Veencommunicatie@bvzuidhorn.nl
Trainer jeugd en seniorenRonald van den Hoogenronald@bvzuidhorn.nl
Trainer jeugdLisa Hoeslisa@bvzuidhorn.nl
Trainer jeugdLeo Obermeijerleo@bvzuidhorn.nl
CompetitieleiderMartin Stuitjecompetitie@bvzuidhorn.nl
Vertrouwenspersoon manPiet Wijmavp-man@bvzuidhorn.nl
Vertrouwenspersoon vrouwLisa Hoesvp-vrouw@bvzuidhorn.nl
JeugdcommissieHelga Haan en Lisa Hoesjeugdcommissie@bvzuidhorn.nl
WebsiteJan Sipke van der Veenwebmaster@bvzuidhorn.nl
ShuttletalkMartin Stuitjeshuttletalk@bvzuidhorn.nl